Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyOperator linii produkcji

Oferta pracy

Firma WIPASZ S. A. - największy polski producent pasz dla drobiu, trzody i bydła oraz lider w produkcji świeżego mięsa z kurczaka poszukuje kandydatów na stanowisko

OPERATOR LINII PRODUKCJI

Zadania:

  • Nadzorowanie procesu produkcji na zautomatyzowanej linii z zachowaniem norm jakościowych
  • Nadzór nad urządzeniami wchodzącymi w skład linii
  • Załadunek paszowozów (automatyczny) z wystawieniem dokumentów
  • Wykonywanie ręcznych naważek surowców micro

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego/rolniczego
  • Doświadczenia na stanowisku produkcyjnym
  • Dobrej umiejętności obsługi komputera
  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne zasady wynagradzania
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość poszerzenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • Pracę w firmie o wysokich standardach pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:
Wipasz S.A.
ul. Składowa 21
62-600 Koło
z dopiskiem OPERATOR LINII PRODUKCJI
lub na adres: lukasz.sztrauch@wipasz.pl
w temacie wiadomości prosimy o wpisanie OPERATOR LINII PRODUKCJI

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn. Z administratorem można się skontaktować drogą elektroniczną na adres e-mail: rodo@wipasz.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.
3) przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
4) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne
5) dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
6) dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
7) administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji lub w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole