Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyHR Specjalista / Specjalista ds. Rekrutacji

Oferta pracy

Grupa Aptek PRIMA - to jedna z wiodących sieci aptecznych w Polsce, łącząca doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania. Obecnie w skład Grupy wchodzi ponad 200 aptek zlokalizowanych w 16 województwach, zatrudniamy ponad 750 pracowników.

HR Specjalista / Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Konin
(prraca stacjonarna / praca hybrydowa)

Opis stanowiska:

  • rekrutacja kandydatów z branży farmaceutycznej
  • opracowywanie metod pozyskiwania nowych pracowników
  • onboarding pracowników
  • realizacja działań z zakresu Employer Brandingowych i zarządzanie wizerunkiem firmy na rynku pracy
  • zapewnienie realizacji procesów HR w aptekach
  • współpraca z menedżerami w zakresie planowania zasobami ludzkimi
  • bieżące wsparcie procesów kadrowo-płacowych
  • przygotowywanie analiz i raportów

Wymagania:

  • doświadczenie w branży HR, preferowane minimum 2-3 lata
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • umiejętność zarządzania procesami rekrutacyjnymi
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych
  • wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi lub pokrewnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inny rodzaj współpracy
  • Wsparcie doświadczonego zespołu w procesie wdrożenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturze
  • Programy na preferencyjnych warunkach:
    • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz członków rodziny LUXMed
    • Dodatkowe ubezpieczenie, w tym NNW dla dzieci i młodzieży
    • Karta MULTISport

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@aptekiprima.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest GAP Administracja Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GAP Administracja sp. zoo moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole