Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damPracownik logistyki- art.spożywcze -order picker,kierowca EP

Praca - dam

Ogłoszeń: 533

Pracownik logistyki- art.spożywcze -order picker,kierowca EP

IP: 193.169.117.165Wyświetleń: 248
region: Inny
Miejsce pracy: Holandia
Stawka: 11,84-14,10 € netto/godz
Start pracy sierpień 2023
Opis stanowiska:
• Kompletacja zamówień za pomocą EPT i systemu głosowego(angielski)
• Prowadzenie wózka dostawczego
• Załadunek i rozładunek skrzyń z piwem
• Praca na zmiany
• Dodatek za nadgodziny
Wymagania:
 Gotowość do pracy
 Zaangażowanie i dokładność
 Język angielski(niektóre projekty możliwe bez znajomości jezyka obcego)
 Dyspozycyjność
Warunki Zatrudnienia:
• Umowa zawarta na warunkach holenderskich - umowa o pracę tymczasową
• Wypłata wpływająca na konto co tydzien pracy
• Możliwa praca dla par
• Zakwaterowanie płatne 115€/tydz w zależności od zakwaterowania
• Dojazd do pracy gratis
• Ubezpieczenie płatne 34 € brutto/tyd
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer tel.0048 660 501 166

lub przesłanie cv wraz z klauzulą na adres rekrutacja@werkteam.pl
Dane kontaktowe
Werkteam
+48660501166
Inny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole