Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damKierowca kat. C+E - praca w delegacji

Praca - dam

Ogłoszeń: 534

Kierowca kat. C+E - praca w delegacji

IP: 85.221.236.218Wyświetleń: 1080
region: Konin
Firma Energo-Trans-Met jest firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1999 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku oraz pełnej zapału kadrze, łączy w sobie wszystko co najlepsze dla świadczenia usług w obszarach: energetycznym, transportowym i metalowym. Specjalizujemy się we wszechstronnych usługach dla firm z branży energetycznej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kierowca kat. C+E - praca na terenie kraju

Opis stanowiska
- Praca w delegacji na terenie kraju
- Praca przy montażu konstrukcji słupów linii przesyłowych wysokich napięć
- Montaż przewodów na liniach przesyłowych
- Prace demontażowe na obiektach energetycznych

Wymagania
- Aktualne prawo jazdy C+E
- Dyspozycyjność
- Doświadczenie w pracy jako kierowca

Co oferujemy
- Wysokie wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
- Środki ochrony indywidualnej
- Zakwaterowanie
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
- Udział w realizacji ciekawych projektów
CV proszę przesyłać na adres: rekrutacja@energo-trans-met.pl z dopiskiem "kierowca delegacja"
Dane kontaktowe
Energo-Trans-Met
przemysłowa 6
Przykona
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole