Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damElektryk/elektromonter działu utrzymania ruchu

Praca - dam

Ogłoszeń: 545

Elektryk/elektromonter działu utrzymania ruchu

IP: 77.65.12.194Wyświetleń: 31
region: Słupca
KUENZ POLSKA z siedzibą w Słupcy ZATRUDNI
osobę do pracy na stanowisku: ELEKTRYK/ELEKTROMONTER działu utrzymania ruchu

WYMAGANIA: Znajomości zagadnień wykonywania, montowania, demontowania, instalowania, eksploatacji, zabezpieczeń instalacji elektrycznych, urządzeń elektrycznych i innych pokrewnych, min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej; Bardzo dobre umiejętności pracy w zespole oraz umiejętności analitycznego myślenia w celu rozwiązywania problemów; Mile widziane aktualne uprawnienia SEP powyżej 1kV.

ZADANIA :Usuwanie awarii elektrycznych sieci, urządzeń i maszyn oraz oświetlenia zakładu,Wykonywanie czynności łączeniowych rozdzielni SN 15KV i OPT-NN,Oględziny i przeglądy rozdzielni SN 15 KV, podstacji transformatorowych OPT, sieci SN i NN, szynoprzewodów i rozdzielni RS oraz oświetlenia ,Naprawa i badanie elektronarzędzi, przedłużaczy elektrycznych ~ 230V i ~ 400V i rozdzielni budowlanych,Oględziny, przeglądy i remonty urządzeń, etc

Oferujemy: pełen etat umowa o pracę,możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznego doświadczenia, pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,możliwość współpracy z czołowymi firmami działającymi na rynku polskim i europejskim, bieżące wsparcie kadry zarządzającej Spółki.
Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Aplikując prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez KUENZ POLSKA Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko.
Dane kontaktowe
Magdalena
Słupca
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole