LM.plSportDruga połowa lepsza

Druga połowa lepsza

Pierwsze zwycięstwo na własnym terenie odniósł wczoraj SKP Słupca. Podopieczni Marcina Woźniaka pokonali Kanię Gostyń 3:0.

Słupczanie gościli w piątek beniaminka rozgrywek czwartoligowych, który w pierwszej kolejce uległ Górnikowi Konin 1:2. Wczoraj gostynianie znów zakończyli mecz bez punktów.

Po pierwszej połowie mieli jednak powody do radości, bowiem udało im się utrzymać bezbramkowy remis. Gospodarze mieli problemy ze stwarzaniem sobie sytuacji podbramkowych. Wszystko zmieniło się w drugiej odsłonie starcia. Najpierw w 64. minucie prowadzenie słupczanom dał Piotr Głowala. Sześć minut później było już 2:0, a bramkę strzelił Bartosz Bednarowicz. Wynik na 3:0 dla SKP ustalił w końcówce meczu Jakub Jóźwiak.

Było to drugie zwycięstwo podopiecznych Marcina Woźniaka w bieżącym sezonie. Słupczanie zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu oczek. W kolejnym meczu SKP zmierzy się na wyjeździe z Dąbroczanką Pępowo.