Sportowy weekend
Do rywalizacji w Koninie powraca w najbliższą sobotę uczestnik tegorocznej Ligi Mistrzyń – Medyk POLOmarket. Mecz na szczycie II ligi rozegrają Wilki Wilczyn, na własnym terenie wystąpią również Sokół Kleczew i SKP Słupca.
Do rywalizacji w Koninie powraca w najbliższą sobotę uczestnik tegorocznej Ligi Mistrzyń – Medyk POLOmarket. Mecz na szczycie II ligi rozegrają Wilki Wilczyn, na własnym terenie wystąpi również Sokół Kleczew.
25 października (sobota):
godz. 13.00: mecz piłki nożnej kobiet (Ekstraliga): Medyk POLOmarket Konin – ZTKKF Stilon Gorzów Wlkp., Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie
godz. 14.00: Turniej 3. Urodziny Squashsfery, klub Squashsfera przy ul. Spółdzielców 26 w Koninie
godz. 14.00: mecz piłki nożnej (III liga): Sokół Kleczew – Centra Ostrów Wlkp., stadion w Kleczewie
Dwunasta kolejka IV ligi, grupa wielkopolska południowa:
godz. 15.00: Dąbroczanka Pępowo – Olimpia Koło, Stadion przy ul. Sportowej 1 w Pępowie
godz. 19.00: KKS 1925 Kalisz – Górnik Konin, Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej w Kaliszu
Jedenasta kolejka konińskiej klasy okręgowej:
godz. 15.00: Warta Helenów Kramsk – Warta Krzymów, stadion w Kramsku
godz. 15.00: Polanin Strzałkowo – ZKS Zagórów, stadion przy Alei Prymasa Wyszyńskiego 48 w Strzałkowie
godz. 15.00: Hetman Orchowo – Sparta Sklejka Orzechowo, Gminny Obiekt Sportowy przy ul. Szkolnej w Orchowie
godz. 15.00: Górnik Kłodawa – Kasztelania Brudzew, stadion w Kłodawie
godz. 15.00: Polonus Kazimierz Biskupi – Warta Eremita Dobrów, stadion przy ul. Golińskiej w Kazimierzu Biskupim
godz. 16.00: mecz piłki koszykowej (Tauron Basket Liga Kobiet): Artego Bydgoszcz – Basket Konin, hala sportowa w Bydgoszczy
godz. 17.00: XV-lecie hali sportowej w Kazimierzu Biskupim, hala sportowa przy ul. Węglewskiej 12 w Kazimierzu Biskupim
godz. 18.30: mecz piłki siatkowej (II liga): LUKS Wilki Wilczyn – MKS Kalisz, hala sportowa w Wilczynie
26 października (niedziela):
godz. 10.00: I turniej VIII Grand Prix Drużyn Amatorskich w Piłce Nożnej Halowej, hala sportowa w Kleczewie
godz. 11.30: 34. Międzynarodowy Bieg Warciański im. Zdzisława Krzyszkowiaka – 10. Mistrzostwa Polski Sołtysów – II Grand Prix Wielkopolski Wschodniej, Las Rzuchowski k. Koła
Dwunasta kolejka IV ligi grupa wielkopolska południowa:
godz. 14.00: PKS Racot – LKS Ślesin, stadion w Racocie
godz. 14.00: SKP Słupca – Grom Wolsztyn, stadion w Zagórowie
Jedenasta kolejka konińskiej klasy okręgowej:
godz. 15.00: Płomień Nekla – Wilki Wilczyn, stadion w Nekli
godz. 15.00: Orzeł Grzegorzew – Polonia Golina, stadion w Grzegorzewie
godz. 15.00: Błękitni Mąkolno – GKS Sompolno, stadion w Mąkolnie
Druga kolejka Konińskiej Ligi Futsalu, hala Rondo:
godz. 16.00: SMAG – Skuteccy S.C.
godz. 16.45: Spedycja Relax – Tom-Car
godz. 17.30: Metrex Old Zet Gold – Armaserwis
godz. 18.15: Motor MZK – F Buty